Tartaros

Forum Gildii Tartaros


#1 2011-06-09 09:47:25

Pazózó

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 2
Punktów :   

Pazu

A ja jestem Krzysztofem M, zwanym przez różnych znajomych Kristoferem, Krzysiem, Krzyśkiem tudzież rzadziej Pazem czy Pazózem. Uzależniony od muzyki i od piwa. Nie, od WoWa nie. Jestem też entuzjastą długich włosów (przez co większość dziewczyn robi "ooohhh") oraz niegolenia się (przez co większość dziewczyn robi "ogoliłbyś się"). Kocham Samochody i motocykle z silnikami w układzie V, i nigdy nie będę takiego miał bo jak już zrobie prawko i dorobię się motocykla/amerykańskiego klasycznego samochodu to paliwo będzie po 50zł za litra.
Ingejm jestem warkiem. Fury. W przyszłości pewnie też prot. Gram taurenem ale w środku jestem orkiem. Warlokiem. Wybrałem taurena tylko dla tego że wydaje dzwięki jak się zrobi /moo.

Ostrzeżenie o epilepsji

Zanim uruchomisz to zdjęcie lub pozwolisz to zrobić swoim dzieciom, przeczytaj to ostrzeżenie!

Niektórzy ludzie wystawieni na działanie specyficznie wyglądających twarzy narażeni są na napady epilepsji lub utratę przytomności. Może to ujawniać się u nich podczas oglądania zdjęcia, nawet jeśli osoba taka nigdy wcześniej nie miała napadów padaczkowych. Jeśli ty lub ktoś z członków twojej rodziny mieliście objawy epilepsji lub traciliście przytomność poddani działaniu specyficznej twarzy, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem oglądania zdjęcia. Radzimy rodzicom nadzorować swoje dzieci podczas oglądania. Jeśli zaobserwujesz u swojego dziecka podczas oglądania tego zdjęcia któreś z tych objawów: mdłości, zaburzenia widzenia, niekontrolowane ruchy oczu lub mięśni, utrata przytomności, dezorientacja, konwulsje, NIEZWŁOCZNIE przerwij oglądanie i skonsultuj się z lekarzem.

Porady przy użytkowaniu

- Nie stawaj zbyt blisko ekranu. Usiądź wygodnie w optymalnej odległości, na jaką pozwalają kable.
- Oglądaj na możliwie małym ekranie.
- Nie oglądaj jeśli jesteś zmęczony i niewyspany.
- Upewnij się, że pokój w którym oglądasz jest dobrze oświetlony.
- Rób 10-cio lub 15-tominutowe przerwy po każdej godzinie oglądania.


http://www.7legion.pun.pl/_fora/7legion/gallery/8_1298284950.jpghttp://www.7legion.pun.pl/_fora/7legion/gallery/8_1292235596.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszebeagle.pun.pl www.telefonypomocy.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl www.nsz-squad.pun.pl www.headshoot.pun.pl